Část informací byla automaticky přeložena. Zobrazit v původním jazyce

Rekreační pronájmy bytů v lokalitě Lot

Najdi jedinečné byty na Airbnb a zarezervuj si pobyt

Nejlépe hodnocené byty v destinaci Lot

Hosté souhlasí: tyto byty získaly vysoké hodnocení za lokalitu, čistotu a další faktory.

%{current} / %{total}1 / 1
Nejlepší v kategorii Oblíbené u hostů
Byt
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 136 hodnocení

**NOVINKA** Útulné hnízdečko pro dva v Sarlat

Kompletně zrekonstruovaný apartmán se nachází v klidné oblasti v centru města Sarlat, s bezplatným veřejným parkovištěm 200 m daleko a obchody v docházkové vzdálenosti. Pro 2 osoby: Obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelním koutem, pohovkou a TV. V patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC, Ložnice s manželskou postelí (160 cm) a úložným prostorem (skříně). Velmi světlý a klidný s krásným výhledem na střechy města a ikonické památky. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.

Byt
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 105 hodnocení

– Studio Terrace / Srdce města / Vše vybaveno –

Vítejte v samém srdci historického centra Figeacu. Naše zrekonstruované prostory kombinují moderní a historické prvky a nabízejí staré kouzlo, vybavení a pohodlí se dvěma lůžky o rozměrech 160x200, včetně japonský futon pro jedinečný zážitek ze spánku. WiFi, chytrá televize, vybavení v okolí, procházka městem. Užijte si klidnou a stinnou soukromou terasu. Objevte s potěšením kouzlo Lotu, jedinečný zážitek, kde se minulost a současnost harmonicky prolínají.

Byt
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 212 hodnocení

V srdci Albi, kouzelný výhled na Tarn

Okouzlující apartmán o rozloze 50 m². V samém srdci Albi, s nádherným výhledem na řeku Tarn, jen pár kroků od katedrály a nádherných tržnic s velmi praktickým supermarketem UTILE, který je otevřen každý den. Můžete se procházet po Albi a užívat si mnoho restaurací a obchodů, stejně jako nádherné západy slunce nad řekou Tarn. Možnost samostatného vstupu pomocí KLÍČENKY. Byt má ložnici s velkou manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou.

Byt
Průměrné hodnocení 4,96 z 5, 257 hodnocení

Podél Garonne a na úpatí Pont-Neuf

Byt o rozloze 40 m² v centru Toulouse, v samém srdci historické čtvrti Saint-Cyprien, v blízkosti břehů řeky Garonne. Nachází se ve 2. a posledním patře typické budovy v Toulouse V klidné ulici a v blízkosti všech obchodů, 10 minut chůze od Capitolu, 5 minut od krytého trhu a metra (linka A - zastávka Saint-Cyprien). Všechny potřebné služby jsou v docházkové vzdálenosti (supermarket, pekárna, řeznictví, obchod se sýry, restaurace a bary atd.)

Byt
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 121 hodnocení

Centrální a zrekonstruovaný: Alsace Lorraine / Victor Hugo

53 m2 byt se nachází v Haussmannově budově, ve 2. patře, s výtahem. Tento útulný a designový byt, který je zcela zrekonstruovaný a v němž se mísí starověkost a moderní doba, může ubytovat 1 až 4 osoby. V samém centru Toulouse, v pěší zóně, v blízkosti náměstí Capitole a trhu Victor-Hugo. Parkoviště Indigo Victor Hugo 150 m Stanice metra Capitole 100 m Vlakové nádraží SNCF 1 km ŽÁDNÝ SAMOSTATNÝ PŘÍJEZD max. 20:00

Oblíbené u hostů
Byt
Průměrné hodnocení 4,9 z 5, 219 hodnocení

Byt • centrum města

Objev toto světlé studio v srdci Toulouse, 15 minut chůze od Capitole a co by kamenem dohodil od stanice metra Palais de Justice. Tento zrekonstruovaný byt v nádherné budově z růžových cihelů v Toulouse tě okouzlí. Jeho útulná atmosféra je umocněna designovými předměty, které zajišťují jedinečný pobyt. Kromě toho se nachází 20 minut chůze od stadionu TFC nebo 5 minut jízdy autem.

Oblíbené u hostů
Byt
Průměrné hodnocení 4,93 z 5, 120 hodnocení

Klid a rozkoš v srdci Toulouse

Luxusní byt se nachází v krásné budově Haussmann v historickém centru (čtvrť Carmes/Esquirol). Tento T2 o rozloze 68 m2 nabízí krásné objemy velmi světlé a příjemně uspořádané. Teplé a pohodlné, v tomto bytě najdete kouzlo starého s parketovou podlahou, vysoké stropy s lištami a velkými okny s výhledem na modrou oblohu Toulouse a zahrady nádherného panského sídla.

Byt
Průměrné hodnocení 4,97 z 5, 135 hodnocení

Autentický

Autentický apartmán o rozloze 50 m2, plný šarmu a charakteru, se nachází v srdci středověkého města v budově z 15. století. Po krásných dnech strávených objevováním okolí si zde můžete odpočinout. Do apartmánu se dostanete po nádherném kamenném schodišti a můžete si užít jeho prostorný obývací pokoj a atypický prostor pro spaní.

Oblíbené u hostů
Byt
Průměrné hodnocení 4,93 z 5, 256 hodnocení

Duplex ve středověké věži a terase

**** MAISON ORSCHA - La Tour **** Jedinečný v Cahors - Ubytujte se v duplexu ve středověké věži, která byla kompletně zrekonstruována a má terasu. Tato stará středověká věž, která se nachází ve 4. a posledním patře (70 schodů, ale výhled stojí za to!) budovy v historickém centru Cahorsu, se stala malým hnízdem pro cestovatele.

Byt
Průměrné hodnocení 4,99 z 5, 149 hodnocení

„Le Puits de la Grâce“ studio a soukromé lázně

Okouzlující studio se soukromým lázeňským prostorem (vířivka a parní lázeň) v historickém centru Albi Vítejte v našem výjimečném studiu, které se nachází v srdci historického centra Albi, v budově z 15. století. Tento byt v přízemí, bez protější budovy a velmi klidný, vám slibuje klidný a nezapomenutelný pobyt.

Oblíbené u hostů
Byt
Průměrné hodnocení 4,92 z 5, 196 hodnocení

3* apartmán světlý a klidný v historickém centru

Slunný apartmán orientovaný na jih. Nachází se ve třetím patře staré budovy BEZ výtahu. Příjemná atmosféra. Velmi klidné, bez protější budovy. 70 m2, 2 ložnice, velký obývací pokoj a kuchyně. Nachází se v srdci středověkého centra Cahors. Veřejné parkoviště zdarma 400 metrů daleko. 3 hvězdičky od Lot Tourisme.

Byt
Průměrné hodnocení 4,91 z 5, 151 hodnocení

Okouzlující studio, srdce Figeacu

Vítejte v našem okouzlujícím a kompletně zrekonstruovaném studiu v Figeacu, městě bohatém na historii a ideálně umístěném pro objevování Lotu a Aveyronu. Dokonale se nachází na cestách do Compostely a nabízí ideální základnu pro poutníky a zvědavé cestovatele.

Oblíbené vybavení bytů v destinaci Lot

Destinace k prozkoumání

  1. Airbnb
  2. Francie
  3. Lot
  4. Pronájem bytů