
Rekreační pronájmy v lokalitě Saint-Pierre-des-Tripiers
Najdi si jedinečné ubytování na Airbnb
Nejlépe hodnocené rekreační pronájmy ve městě Saint-Pierre-des-Tripiers
Hosté souhlasí: tyto pobyty jsou vysoce hodnoceny podle lokality, čistoty a dalších faktorů.

4hvězdičkové letovisko s bazénem · Gorges du Tarn
Domaine des Monts je 4hvězdičková vesnička v srdci Gorges du Tarn · Jonte Grand Site – místa zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, oblasti Natura 2000 a mezinárodní rezervace temné oblohy. Rozkládá se na 217 soukromých hektarech, které máte výhradně pro sebe. Nejbližší sousedé jsou vzdáleni 5 km. Zde je ticho absolutní a v noci je obloha velkolepá. Bazén je vyhrazen pro hosty. Oblast se nachází u vstupu do Národního parku Cévennes a nabízí spoustu možností pro milovníky přírody!
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 25 hodnocení
Lakehouse Panorama | Alauzet Nature Lodge & Spa
Vítej v Alauzet Nature Spa & Lodge, klidném útočišti, kde se snoubí příroda, pohodlí a wellness. Naše ručně vyrobené domy u jezera kombinují přírodní materiály, bohémský design a moderní pohodlí a vytvářejí tak jedinečné útočiště. Odpočiň si v naší sauně na dřevo, ponoř se pod hvězdnou oblohou do naší prostorné vířivky na dřevo a znovu najdi spojení s přírodou. Alauzet, obklopený lesy a krásným jezerem, je ideálním místem pro romantické pobyty, wellness dovolené a nezapomenutelné prázdniny.
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 101 hodnocení
Gîte Fario Gorges du Tarn, Mostuéjouls.
The Fario cottage is a stone house of 80 m2 with a living room of more than 30 m2 giving access to two bedrooms and a third independent bedroom on one level on a 40 m2 courtyard. This cottage is equipped with a kitchen, two toilets, plancha, umbrella, dishwasher, washing machine, oven... Ideally located on the perskirts of the village of Mostuéjouls and at the gate of the Gorges duTarn. Můžeš si vychutnat klid tohoto místa a křišťálově čisté vody Tarnu pod vesnicí.
Průměrné hodnocení 4,97 z 5, 128 hodnocení
Game of Tarn: chata, herna, Gorges du Tarn
Méně než 30 metrů od řeky Tarn a s dechberoucím výhledem na řeku a kaňon, je Game of Tarn dům, který kombinuje kouzlo starého a moderního komfortu. 3 ložnice, útulný obývací pokoj, vybavená kuchyň a hlavní přednost: herna s kulečníkem, stolním fotbalem a šipkami. V srdci soutěsky Gorges du Tarn, naproti pláži a pár kroků od obchodů, se nachází jedinečné místo, kde se můžeš setkat, zasmát, objevovat a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky s rodinou nebo přáteli.
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 31 hodnocení
Bodétour, okouzlující výlet pro neobvyklý pobyt
Krásný domek s výrazným charakterem v okouzlující opevněné vesnici v Aveyronu. Toto ubytování se nachází nedaleko Rodezu, Aubracu, Millau a soutěsky řeky Tarn a je ideální pro 2 osoby, které chtějí poznat region v neobvyklém prostředí. Dům má velmi půvabnou architekturu a byl kompletně zrekonstruován. Má soukromou terasu. Můžeš si užívat klid vesnice. Buďte připraveni: Ve vesnici nejsou žádné obchody (nejbližší obchody jsou vzdáleny 10 minut jízdy).
Průměrné hodnocení 4,99 z 5, 133 hodnocení
Chata v srdci Gorges du Tarn
Chata Caussenard pro 6 osob – Gorges du Tarn – 300 m od řeky – výhled, příroda a klid Přijeď si dobít baterky do srdce Gorges du Tarn, do malé, klidné a zachovalé vesničky nedaleko obce Vignes. Tato chata, která se nachází pouhých 300 metrů od řeky, nabízí úžasný výhled na okolní útesy a divokou přírodu. Ideální místo k procvičování tvých oblíbených aktivit. Pozemek vám umožní plně si vychutnat jídlo, odpočinek atd. v klidném a výjimečném prostředí.
Průměrné hodnocení 4,95 z 5, 21 hodnocení
Ráj v Cévennes
Tato rekreační vila, která se nachází na úpatí pohoří Mont-Lozère, na výšinách nad půvabnou vesničkou Pont de Montvert, v malé vesničce Viala, uprostřed přírody, vám nabídne výjimečný výhled z terasy. Pokud hledáte klidné a tajemné místo v moderním designovém stylu, utečte do Lozère a pobývejte zde s rodinou nebo přáteli (11 osob) v chráněném, pohodlném, moderním a velmi dobře vybaveném prostředí, které je ideální pro únik z reality a odpojení.
Průměrné hodnocení 4,97 z 5, 109 hodnocení
La Fleurine in Mostuejouls, Gorges du Tarn
Okouzlující ★ dům pro 3 – klidné útočiště v srdci přírody. Dopřej si klidnou dovolenou v tomto elegantním domě o rozloze 150 m², který je ideální pro osvěžující pobyt. 🛏️ Naprosté pohodlí: ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny 🔥 Venkovní prostory: terasa a dvůr, kde si můžeš užít slunečné dny 🌿 Výjimečné prostředí: ideální základna pro opětovné spojení s tím, na čem záleží Místo určené pro ty, kteří hledají klid, šarm a pohodlí.
Průměrné hodnocení 4,89 z 5, 101 hodnocení
Neobvyklý kokon Kaňony řeky Tarn SPA-Paddle „Dourbie“
Naše tři neobvyklé chaty se nacházejí v srdci Gorges du Tarn, místa světového dědictví UNESCO, které je označeno jako „Grand Site de France“. Toto ubytování je vybaveno kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou, toaletou a dvěma 160cm postelemi. Dřevěná terasa je krytá, vybavená vířivkou, planchou a zahradním stolem. Řeka je 100 metrů daleko, paddleboard je k dispozici během vašeho pobytu. V prosinci 2023 byl vysazen samoobslužný sad.
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 4 hodnocení
La Grange d'Anna
Přespíš ve starém kamenném ovčinci z roku 1850, který byl přestavěn na výjimečně útulné místo. La Grange d'Anna, izolované v srdci Causses, tě zve k neobvyklému zážitku, který kombinuje kouzlo a moderní pohodlí. Soukromá vířivka, panoramatický výhled do přírody a naprostý klid: intimní útočiště, kde se můžeš odpojit a plně si užít přítomný okamžik. Ideální poloha pouhých 15 minut od Gorges du Tarn.
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 13 hodnocení
Gite de la Germanie
Přijeď a objev náš malý kousek ráje, který protéká potok v srdci přírody mezi Aubracem a údolím Lot! Toto jedinečné místo se skládá z chalupy, mlýna ze 17. století (v provozu) a našeho obytného domu. Komplex je obklopen 4 hektary luk, lesů a zvířat (kachny, poníci, kuřata…). Potok přináší přírodní svěžest i v horké vlně a zvuk, který tě v noci ukolébá ke spánku. Děti si tam také užijí koupání!
Průměrné hodnocení 4,99 z 5, 74 hodnocení
Cévennes a Causse Mejean
Ostrov uprostřed oblohy. Přijeďte si užít klid a nádherný výhled z našeho domu. Vesnička se nachází v národním parku Cévennes a je ideálně umístěna, abyste si mohli plně užít jedinečnou a velkolepou krajinu náhorní plošiny Mejean. Dům přímo přiléhá k turistické stezce. Ať už jste s rodinou nebo s přáteli, region je ideální pro odpočinek, sportovní aktivity nebo snění pod hvězdnou oblohou.
Průměrné hodnocení 4,91 z 5, 115 hodnoceníOblíbené vybavení v rekreačních pronájmech ve městě Saint-Pierre-des-Tripiers
Další skvělé rekreační pronájmy v destinaci Saint-Pierre-des-Tripiers

Chata Lou Serret - Gorges du Tarn Causses Lozère
Průměrné hodnocení 4,94 z 5, 95 hodnocení
typický dům vinaře
Průměrné hodnocení 4,94 z 5, 35 hodnocení
Bývalá koželužna zrekonstruovaná s bazénem
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 55 hodnocení
Kamenný dům v Gorges du Tarn
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 29 hodnocení
Chata Le Balcon des Gorges (96 m²)
Průměrné hodnocení 4,95 z 5, 21 hodnocení
Gîte Pratlong
Průměrné hodnocení 4,67 z 5, 12 hodnocení
Le Gîte Perché – Výhled, kouzlo, parkování – Ste Enimie
Průměrné hodnocení 5,0 z 5, 9 hodnocení
Chata "Pierre et lumière" je cestou mimo čas.
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 43 hodnoceníDestinace k prozkoumání
- Barcelona Rekreační pronájmy
- Nice Rekreační pronájmy
- Lyon Rekreační pronájmy
- Marseille Rekreační pronájmy
- Toulouse Rekreační pronájmy
- Annecy Rekreační pronájmy
- Janov Rekreační pronájmy
- Turin Rekreační pronájmy
- Cannes Rekreační pronájmy
- Bordeaux Rekreační pronájmy
- La Rochelle Rekreační pronájmy
- San Sebastián Rekreační pronájmy
- Tarn
- Lac du Salagou
- Cirque de Navacelles
- Přírodní park Aubrac
- Les Loups du Gévaudan
- Millau Viadukt
- Mons La Trivalle
- Rezervace evropských bizonů v Sainte-Eulalie
- La Bambouseraie en Cévennes
- Kaskáda De La Vis
- Stanice Alti Aigoual
- Vallon du Villaret
- Gorges du Tarn
- Micropolis la Cité des Insectes
- Trabuc Cave
- Ďáblův most
- Cévennes parní vlak
- Gorges D'Héric
- Musée Soulages, Rodez
- Clamouse - Jeskyně
- Rodez, Katedrála Notre-Dame
- Pont Saint-Etienne d'Issensac
- Alès





