Část informací byla automaticky přeložena. Zobrazit v původním jazyce

Rekreační pronájmy karavanů v lokalitě Lot-et-Garonne

Najdi si na Airbnb jedinečné ubytování v karavanu a zarezervuj si pobyt

Nejlépe hodnocené karavany v destinaci Lot-et-Garonne

Hosté souhlasí: tyto pronájmy karavanů získaly vysoké hodnocení za lokalitu, čistotu a další faktory.

%{current} / %{total}1 / 1
Rekreační ubytování

3hvězvejzdičkový kemp - Bazén - eehcde

A haven of tranquility : Treat yourself to a peaceful getaway in a preserved natural setting of 8 hectares, close to the Lot river and numerous hiking trails. Forget about the sounds of engines and the daily hustle and bustle, here, everything is designed to offer you serene and rejuvenating vacations. Whether you come for a night, a weekend, or a week, with family, as a couple, or in a group, you will find your happiness in this little corner of paradise.

Oblíbené u hostů
Obytný přívěs / karavan
Průměrné hodnocení 4,78 z 5, 23 hodnocení

Vintage romantický karavan poblíž Villeréal

Tento krásný vintage karavan byl restaurován romantickými detaily. Nachází se na krásném velkém hřišti hned vedle malé řeky v Moulin Scalagrand s přírodním bazénem, zeleninovou zahradou a lesní zahradou. Můžeš si vychutnat snídani nebo večeři "table d 'hôte" připravené ze 100% domácích produktů. Elektřina, dvouplotýnkový sporák, malá lednička, Nespresso, rychlovarná konvice. Jednoduché, ale kompletní. Jedna postel 140 x 200 cm. Postel bude připravena při příjezdu, 2 ručníky.

Oblíbené u hostů
Ubytování
Průměrné hodnocení 5 z 5, 6 hodnocení

Karavan v údolí Lot

Útulný přívěs na wellness přestávce na farmě s ovocem a rytmem přírody. Abys zanechal/a stres městského života, přijď a udělej si wellness do Lot-et-Garonne. Koupání ve vyhřívaném bazénu, líný v zahradě o rozloze 5000 m², procházka v švestkách a jablečných sadech, jízda na kole, obchod s regionálními produkty z naší ovocné farmy. Vše je určeno k tomu, aby ti nabídlo chvilku odpočinku a relaxace, abychom ti zajistili naprostou pohodu.

Mini domek

La Maringotte

Toto atypické ubytování, opravdový přívěs z 30. let 20. století, tě ponoří do nadčasové atmosféry veškerého moderního pohodlí. Velká útulná postel pro 2 osoby , krásná kuchyňská sprcha. Změna scenérie pokračuje v přírodním prostředí, kde byl přívěs nainstalován. Oceníš ideální klidné prostředí, kde se můžeš odpojit od každodenního života. Toto je ideální místo pro páry, které hledají klidné a romantické místo.

Oblíbené u hostů
Obytný přívěs / karavan
Průměrné hodnocení 4,97 z 5, 38 hodnocení

Karavan obchodníka se starožitnostmi

Přijeď si odpočinout do krásného klidného prostředí mezi Gascogne a Quercy, v blízkosti turistických vesniček. Naše klidné útočiště akceptuje naturismus (nahotu), který je volitelný a není povinný a respektuje volbu každého. Toto místo není pro libertýny, žádné libertýnské praktiky nebudou tolerovány. Domácí mazlíčci musí být na vodítku a do bazénu je mít nesmí. Společný bazén (majitelé a hosté)

Obytný přívěs / karavan

Lili pod altánem

Uteč do malé Toskánské oblasti Gers. Lili je karavan, který stojí pod altánem. V srdci naší krásné kopcovité krajiny můžete obdivovat nádherný výhled na vesnici a Pyreneje za zvuku cikád a ptáků. Na konci dne si odpočiň v lázních uprostřed přírody a vychutnej si sklenku místního šumivého vína. Ráno vám bude domácí snídaně vždy podávána v tomto přírodním, jednoduchém a klidném prostředí.

Oblíbené u hostů
Ubytování
Průměrné hodnocení 4,86 z 5, 37 hodnocení

Útulný zimní pobyt v soukromém mobilním domě

Útulný zrekonstruovaný mobilní dům s topením a (částečně krytou) terasou, který se nachází na francouzském venkově. Ideální pro páry, milovníky klidu a turisty, kteří si chtějí vychutnat přírodu a soukromí na jihozápadě Francie. K dispozici je manželská postel, koupelna a kuchyň s troubou, sporákem a myčkou. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. V létě je k dispozici sdílený bazén.

Oblíbené u hostů
Stan
Průměrné hodnocení 4,98 z 5, 119 hodnocení

~Apache~

Týpí Apache vybavené soukromou vířivkou uprostřed dubového lesa. Přijď a užij si pobyt pro dva a žij v tomto atypickém ubytování, což je uklidňující zážitek daleko od každodenního stresu. Několik turistických stezek vám umožní objevit naši kopcovitou krajinu za rohem. Postel, ručníky k dispozici, solární sprcha, klimatizace, houpací síť, plancha, mini lednička, nádobí, kávovar.

Pobyt na farmě
Průměrné hodnocení 4,38 z 5, 21 hodnocení

Mobilní domov mezi Soumensac et Eymet

Pronajímáme plně vybavený mobilní dům ve městě Soumensac, na břehu jezera Lescouroux, šest kilometrů od Eymet a uvnitř malé zemědělské pozemky. Ložní prádlo není k dispozici, nezapomeňte si vzít své. Upozorňujeme, že fotky exteriéru nejsou smluvní, v závislosti na dostupnosti ti může být přiřazen jiný mobilní dům

Oblíbené u hostů
Obytný přívěs / karavan
Průměrné hodnocení 5 z 5, 8 hodnocení

Obytný vůz / karavan

Karavan v lese na našem pozemku o rozloze 2 ha poblíž obce Savignac sur Leyze, 10 km od bastidy Monflanquin. Ubytování zahrnuje postel o šířce 140 cm, ale je zde možnost změnit stůl na jednolůžko. Společné sanitární zařízení se nachází v našem domě, který prochází rekonstrukcí, přístupné zvenčí (viz plán).

Superhostitel
Mini domek

Karavan ze 30. let

Tento přívěs z 30. let 20. století byl obnoven a sledoval minulost, tyto nádobí v kuchyni, šatní skříň v ložnici, vodní bod ve skříňce na toaletu. Najdete zde tento srub svého dětství a způsob, jak dobít energii jako pár na několik nocí! romantické ubytování má svůj vlastní příběh, rodinný příběh!

Superhostitel
Obytný přívěs / karavan
Průměrné hodnocení 4,57 z 5, 7 hodnocení

Vintage karavan v kempu

Karavan se nachází na našem pěkném pozemku o rozloze 4 hektarů. Budeme mít to potěšení tě přivítat a donutit tě objevit náš způsob života (permakulturu, slepice, jedlý les) blíže k přírodě. Děti jsou také vítány a mohou si užít naše hřiště (skluzavka, zip line, pískoviště, houpačka a trampolína)

Oblíbená vybavení karavanů v destinaci Lot-et-Garonne

Destinace k prozkoumání